+48 511 119 511 emil.s@networkteam.pl

Sieci teletechniczne

Zakres działań naszej firmy Network Team obejmuje między innymi usługę budowy sieci teletechnicznych oraz światłowodowych, zarówno w zabudowie jedno-, jak i wielorodzinnej. Działamy w miejscowościach, takich jak Elbląg oraz Gdańsk. Realizujemy prace związane z przygotowywaniem i modernizacją kanalizacji. Dodatkowo regulujemy oraz remontujemy studnie kablowe i wykonujemy przeciski pod drogami i rozmaitymi przeszkodami architektonicznymi. Do każdej realizacji podchodzimy w pełni indywidualnie i jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego czy wymagającego zlecenia. Satysfakcja klienta jest dla nas kwestią priorytetową. Tym, co nas wyróżnia, jest wieloletnie doświadczenia i precyzja w zakresie budowy sieci teletechnicznych. Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, a ich profesjonalne podejście jest gwarancją rzetelnie wykonywanych zleceń.

Budowa sieci teletechnicznych

Nasze przedsiębiorstwo Network Team oferuje różnego rodzaju usługi związane zarówno z projektowaniem, jak i budową oraz serwisem sieci teletechnicznych. Zakres działań obejmuje między innymi tworzenie i modernizację światłowodowych, tradycyjnych i mieszanych systemów teletransmisyjnych. Zajmujemy się również konfiguracją, instalacją i certyfikacją sieci strukturalnych. Naszą specjalizacją jest także specjalistyczne okablowanie wykonywane na potrzeby telekomunikacji, ochrony i zarządzania obiektami. Jesteśmy również w stanie podjąć się realizacji zlecenia z zakresu adaptacji pomieszczenia pod instalację urządzeń czy systemów.

Kolejna nasza specjalność to tworzenie instalacji wewnątrz budynków, takich jak TV/SAT, LAN czy DVB-T. Dodatkowo montujemy i uruchamiamy urządzenia teletransmisyjne i stacyjne. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które mieszkają na terenie Elbląga lub Gdańska. Z chęcią zaprezentujemy dostępną ofertę dotyczącą budowy systemów teletechnicznych i nie tylko oraz zaproponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapraszamy!