+48 511 119 511 emil.s@networkteam.pl

Minikoparka – Usługi minikoparką Gdańsk, Elbląg

Niezwykle uniwersalnym sprzętem, który doskonale sprawdza się podczas przeprowadzania różnego rodzaju prac budowlanych, jest minikoparka. Jest ona niewielka i lekka, a co za tym idzie, może dotrzeć wszędzie tam, gdzie dużo większe maszyny nie znajdą zastosowania. Do jej atutów zaliczyć można również stosunkowo niską cenę i przystępne koszty konserwacji. Nasza firma świadczy różnego rodzaju usługi minikoparką na terenie miast, takich jak Gdańsk czy Elbląg.

Prace ziemne – usługi minikoparką i wynajem minikoparki Gdańsk

Jakiego rodzaju prace ziemne minikoparką wykonuje nasza firma w Gdańsku i Elblągu? Są to między innymi wszelkiego rodzaju wykopy. Usługi te cieszą się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów. Trudno się temu dziwić – dobrze wykonane roboty ziemne stanowią gwarancję solidnego fundamentu, który nie pęka przy niskich temperaturach i nie wywołuje ryzyka kontaktu z wodami gruntowymi. W znaczącej części przypadków wykonujemy wykopy pod fundamenty wylewane w gruncie. Realizujemy także prace ziemne pod ogrodzenia. Odgrywają one szczególne ważną rolę w przypadku konstrukcji, które składają się z ciężkich przęseł lub są wykonane na nierównomiernie osiadającym podłożu.

Warto się z nami skontaktować także wówczas, gdy chce się skorzystać z usług takich jak prace ziemne wykonywanych minikoparką pod instalacje telekomunikacyjne, wodociągowe, gazowe czy energetyczne. Bardzo często są one doprowadzane do istniejących obiektów. Używany przez nas sprzęt usprawnia pracę i przyspiesza wykonanie zadania. Zajmujemy się także przygotowywaniem umocnień pod szamba wykonywane na posesjach, które nie mają dostępu do sieci kanalizacyjnej. Jako że są to roboty ziemne szeroko zakrojone, nie ma możliwości ich ręcznego wykonania. W naszej ofercie można znaleźć także choćby wykopy pod kostkę brukową. Takie usługi minikoparką obejmują zarówno przygotowanie nawierzchni pod jej ułożenie, jak również wykonanie drenażu. Sprzęt, jakim dysponujemy, gwarantuje pełen profesjonalizm i wysoki poziom precyzji – jest nowoczesny, wygodny i niezawodny, a wieloletnie doświadczenie naszego operatora minikoparki umożliwia realizację nawet najtrudniejszych projektów. Zachęcamy także do sprawdzenia, czym jeszcze zajmujemy się na co dzień lub kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie. Jeśli szukają Państwo solidnej firmy, działającej na terenie Gdańska, Elbląga oraz okolic to zapraszamy do współpracy – nasza minikoparka jest w gotowości!

usługi minikoparką gdańsk elbląg